AU080042-148, Audi A8 Typ D2 3.7l 169/191kW, Einddemper met eindstuk 2x76mm Type 17 2x55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (D2) |
| Bouwjaar | : 06/1994-10/2002 |
| Artikelnummer | : AU080042-148 |
| Past op model | : Audi A8 Typ D2 |
| Motor inhoud | : 3.7l 169/191kW |
| Buisdiameter | : 2x55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x76mm Type 17 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x76 Typ 17 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1





