AU110025-349, Audi Q7 - 4,2l FSI 4.2l FSI 257kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 129x106mm Type 32 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : Q7 (4L) |
| Bouwjaar | : 03/2006-01/2015 |
| Artikelnummer | : AU110025-349 |
| Past op model | : Audi Q7 - 4,2l FSI |
| Motor inhoud | : 4.2l FSI 257kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 129x106mm Type 32 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 129x106 Typ 32 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1825,16 |
1





