AU090010-VSD, Audi TT Typ 8N quattro 1.8l 132/165kW, Voordemper O70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8N) |
| Bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Artikelnummer | : AU090010-VSD |
| Past op model | : Audi TT Typ 8N quattro |
| Motor inhoud | : 1.8l 132/165kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper O70mm |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 1 | : - Nur als Komplettanlage mit AU090013-xxx verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





