AU090021-153, Audi TT 8N - Frontantrieb 1.8l 110/120kW, Einddemper met eindstuk 1x100mm Type 17 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8N) |
| Bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Artikelnummer | : AU090021-153 |
| Past op model | : Audi TT 8N - Frontantrieb |
| Motor inhoud | : 1.8l 110/120kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x100mm Type 17 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 17 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





