BM033014-010, BMW F10/F11 535i 3.0l 225kW, Einddemper rechts/links - 2x80mm Type 10 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (F07/F10/F11) |
| Bouwjaar | : 02/2010- |
| Artikelnummer | : BM033014-010 |
| Past op model | : BMW F10/F11 535i |
| Motor inhoud | : 3.0l 225kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x80mm Type 10 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 10 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden, Passend mit original Heckblende BMW 550i, Passend an BMW M-Paket |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1281,17 |
1





