BM032084-070, BMW E60 M5 5.0l 373kW, Einddemper rechts/links - 2x80mm Type 13 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : M5 (E60) |
| Bouwjaar | : 09/2004-03/2010 |
| Artikelnummer | : BM032084-070 |
| Past op model | : BMW E60 M5 |
| Motor inhoud | : 5.0l 373kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x80mm Type 13 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 13 |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : - Nur als Komplettanlage mit BM032080-MSD und BM032080-VSD verbaubar! - ohne Gutachten |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1377,78 |
1





