BM150001-133, BMW X1 - X84 Diesel 2.0l D 150kW, Einddemper met eindstuk 1x100mm Type 16 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : X1 (E84) |
| Bouwjaar | : 11/2009-06-2015 |
| Artikelnummer | : BM150001-133 |
| Past op model | : BMW X1 - X84 Diesel |
| Motor inhoud | : 2.0l D 150kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x100mm Type 16 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1





