BM150012-290, BMW X1 - X84 Benzin 2.0l 180kW, Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 25 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : X1 (E84) |
| Bouwjaar | : 11/2009-06-2015 |
| Artikelnummer | : BM150012-290 |
| Past op model | : BMW X1 - X84 Benzin |
| Motor inhoud | : 2.0l 180kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 25 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 25 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 869,37 |
1





