BM111033-130, BMW X5 E70 - 4,8l 261kW 4.8l 261kW, Einddemper met uitgang rechts/links, ingang dubbele buis - 2x80mm Type 16 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : X5 (E70) |
| Bouwjaar | : 03/2007-06/2013 |
| Artikelnummer | : BM111033-130 |
| Past op model | : BMW X5 E70 - 4,8l 261kW |
| Motor inhoud | : 4.8l 261kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links, ingang dubbele buis - 2x80mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1520,12 |
1





