BM140003-461, BMW X6 3.0l D 173kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : X6 (E71/E72) |
| Bouwjaar | : 06/2008-07/2014 |
| Artikelnummer | : BM140003-461 |
| Past op model | : BMW X6 |
| Motor inhoud | : 3.0l D 173kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 38 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1520,12 |
1





