BM070000-VSD, BMW Z3/ Z3 Coupe 2,8l 2.0l 110kW (ab 1999) und 2.8l 141kW (bis 9/1998), Voordemper O63,5mm 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : Z3 (E36) |
| Bouwjaar | : 10/1995-06/2003 |
| Artikelnummer | : BM070000-VSD |
| Past op model | : BMW Z3/ Z3 Coupe 2,8l |
| Motor inhoud | : 2.0l 110kW (ab 1999) und 2.8l 141kW (bis 9/1998) |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper O63,5mm |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit BM070002-xxx verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





