BM080000-VSD, BMW Z4 E85 2.2l 125kW 2.5l 141kW 3.0l 170kW, Voordemper O50mm 2x50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E85) |
| Bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Artikelnummer | : BM080000-VSD |
| Past op model | : BMW Z4 E85 |
| Motor inhoud | : 2.2l 125kW 2.5l 141kW 3.0l 170kW |
| Buisdiameter | : 2x50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper O50mm |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit BM080014/ BM080002 verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





