CR091003-367, Chrysler Sebring Coupe & Cabrio Typ JS 2.7l 137kW, Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 33 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Chrysler |
| Model | : Sebring (JS) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Artikelnummer | : CR091003-367 |
| Past op model | : Chrysler Sebring Coupe & Cabrio Typ JS |
| Motor inhoud | : 2.7l 137kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 33 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 33 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





