CR010013-587, Chrysler Voager II GS 3.8l 122/131kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 160x80mm Type 52 rechts/links 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Chrysler |
| Model | : Voyager (GS) |
| Bouwjaar | : 01/1995-03/2001 |
| Artikelnummer | : CR010013-587 |
| Past op model | : Chrysler Voager II GS |
| Motor inhoud | : 3.8l 122/131kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 160x80mm Type 52 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 160x80 Typ 52 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Zur Montage des ESD muss das Ersatzrad entfernt werden! Nur als Komplettanlage mit CR010010-VSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1





