DC030031-051, Dacia Duster 4x2 - Frontantrieb 1.6l 77kW 1.5l D 63/66/79kW, Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 12 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Dacia |
| Model | : Duster |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Artikelnummer | : DC030031-051 |
| Past op model | : Dacia Duster 4x2 - Frontantrieb |
| Motor inhoud | : 1.6l 77kW 1.5l D 63/66/79kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 12 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 12 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





