DC030041-131, Dacia Duster 4x2 - Frontantrieb 1.6l 77kW 1.5l D 63/66/79kW, Einddemper met uitgang - 1x90mm Type 16 rechts/links 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Dacia |
| Model | : Duster |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Artikelnummer | : DC030041-131 |
| Past op model | : Dacia Duster 4x2 - Frontantrieb |
| Motor inhoud | : 1.6l 77kW 1.5l D 63/66/79kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang - 1x90mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden - Ersatzrad muss entfernt werden |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 666,01 |
1





