DC030055-671, Dacia Duster 4x4 Facelift 1.2l 92kW 1.6l 77/84kW 1.5l D 63/66/79/80kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 145x65mm Type 59 rechts/links 45mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Dacia |
| Model | : Duster |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Artikelnummer | : DC030055-671 |
| Past op model | : Dacia Duster 4x4 Facelift |
| Motor inhoud | : 1.2l 92kW 1.6l 77/84kW 1.5l D 63/66/79/80kW |
| Buisdiameter | : 45mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 145x65mm Type 59 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 145x65 Typ 59 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden - Passt nicht an Modellen mit Reserverad und nicht an Modellen mit Anhangerkupplung |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 732,1 |
1





