GRP950413, Green vervangingsluchtfilter paneel, Audi, A3 III + Cabriolet (8VA/8VS/8V7), 2.0 TDI (8V), 136 pk, 05/2013-
Product specificaties:
| D1/L1mm | : Lengte 292mm |
| D3/L3mm | : Breedte 175mm |
| Hmm | : Hoogte 23mm |
| Artikel nummer | : GRP950413 |
| Product omschrijving | : Green vervangingsluchtfilter paneel |
| Merk | : Audi |
| model | : A3 (8V) |
| bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : A3 III + Cabriolet (8VA/8VS/8V7) |
| Past op motoruitvoering | : 2.0 TDI (8V) |
| Vermogen in pk | : 136 pk |
| Vermogen in KW | : 100 |
| Motorcode | : Motorcode CRBD-CRLC |
| Past op bouwjaar | : 05/2013- |
| Prijs incl. BTW | : 72,6 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |





