33-2772 K&N Luchtfilter Lengte 303 mm, Breedte 111 mm, Citroen Saxo 1.6 16V 16V VTS VTS, 120PK, 1996-2003
Product specificaties:
| artikelnummer | : 33-2772 |
| Merk | : Citroen |
| Model | : Saxo |
| Bouwjaar | : 04/1996-10/2003 |
| merk | : CITROEN |
| type | : Saxo |
| motor | : 1.6 16V |
| Opmerking | : 16V VTS VTS |
| vermogen PK | : 120PK |
| Past op bouwjaar | : 1996-2003 |
| K&N type2 | : K&N Luchtfilter |
| Afmetingen filter | : Lengte 303 mm, Breedte 111 mm |
| Prijs incl BTW | : 76,7 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





