19000702, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, Audi TT (8N), Coupe, Roadster Frontantrieb / coupe, roadster 2WD, 110-132 kW, 10/1998-, tot 1030kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000702 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8N) |
| Bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Past op model | : TT (8N) |
| Past op model variant | : Coupe, Roadster Frontantrieb / coupe, roadster 2WD |
| Past op bouwjaar | : 10/1998- |
| max. vooraslast | : tot 1030kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 845kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 110-132 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





