19000763, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, BMW Z4 (Z85), Roadster, Coupe / roadster, coupe, 110-195 kW, 02/2003-, tot 790kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000763 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E85) |
| Bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 (Z85) |
| Past op model variant | : Roadster, Coupe / roadster, coupe |
| Past op bouwjaar | : 02/2003- |
| max. vooraslast | : tot 790kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 890kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 110-195 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 232,85 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





