19000760, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Ford Focus II (DA3,DB3,DA3-RS), RS, 224-257 kW, 01/2009-, tot 1040kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000760 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : Focus II (DA3,DB3,DA3-RS) |
| Past op model variant | : RS |
| Past op bouwjaar | : 01/2009- |
| max. vooraslast | : tot 1040kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 920kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 224-257 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





