19000862, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Mercedes AMG A-Klasse / a-class A45 AMG (176, 176 AMG, 245 G, 245 G AMG), Lim. / sedan, 265-280 kW, 06/2013-, tot 1140kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000862 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Mercedes AMG |
| Model | : A-Class (W176) |
| Bouwjaar | : 06/2012- |
| Past op model | : A-Klasse / a-class A45 AMG (176, 176 AMG, 245 G, 245 G AMG) |
| Past op model variant | : Lim. / sedan |
| Past op bouwjaar | : 06/2013- |
| max. vooraslast | : tot 1140kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 960kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 265-280 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 232,85 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





