19000781, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Mini Mini Roadster R59 (UKL-C), Roadster / roadster, 105-155 kW, 03/2012-, 861 tot 905kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000781 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Mini |
| Model | : Mini Roadster (R59) |
| Bouwjaar | : 02/2012- |
| Past op model | : Mini Roadster R59 (UKL-C) |
| Past op model variant | : Roadster / roadster |
| Past op bouwjaar | : 03/2012- |
| max. vooraslast | : 861 tot 905kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 630kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 105-155 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 232,85 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





