19000733, KW camberplate (prijs is per stuk), achteras, Mitsubishi Carisma EVO 7 (CT9A), Lim. GT / sedan GT, 206 kW, 01-, tot 960kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000733 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Carisma (DA) |
| Bouwjaar | : 05/1999- |
| Past op model | : Carisma EVO 7 (CT9A) |
| Past op model variant | : Lim. GT / sedan GT |
| Past op bouwjaar | : 01- |
| max. vooraslast | : tot 960kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 870kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 206 kW |
| Plaats aan auto | : achteras |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 212,51 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





