19000788, KW camberplate (prijs is per stuk), achteras, Nissan 200 SX (S13), Coupe, 103-124 kW, 07/1988-11/1993, tot 840kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000788 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Nissan |
| Model | : 200SX (S13) |
| Bouwjaar | : 07/1988-08/1994 |
| Past op model | : 200 SX (S13) |
| Past op model variant | : Coupe |
| Past op bouwjaar | : 07/1988-11/1993 |
| max. vooraslast | : tot 840kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 1000kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 103-124 kW |
| Plaats aan auto | : achteras |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 212,51 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





