19000746, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, not adjustable, Nissan 350Z (Z33), Coupe, Cabrio / coupe, convertible, 206-230 kW, 10/2003-, tot 935kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000746 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Nissan |
| Model | : 350Z (Z33) |
| Bouwjaar | : 10/2003- |
| Past op model | : 350Z (Z33) |
| Past op model variant | : Coupe, Cabrio / coupe, convertible |
| Past op bouwjaar | : 10/2003- |
| max. vooraslast | : tot 935kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 975kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 206-230 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : not adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





