19000828, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Renault Megane (Z), RS, 184-195 kW, 11/2009-, tot 1102kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000828 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Renault |
| Model | : Megane III (Z) |
| Bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : Megane (Z) |
| Past op model variant | : RS |
| Past op bouwjaar | : 11/2009- |
| max. vooraslast | : tot 1102kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 855kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 184-195 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 232,85 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





