19000778, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber adjustable, Skoda Fabia I (6Y), Lim., Combi, inkl. RS / sedan, station wagon, incl. RS, 37-96 kW, 12/1999-, tot 960kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000778 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Fabia I (6Y) |
| Bouwjaar | : 12/1999-02/2007 |
| Past op model | : Fabia I (6Y) |
| Past op model variant | : Lim., Combi, inkl. RS / sedan, station wagon, incl. RS |
| Past op bouwjaar | : 12/1999- |
| max. vooraslast | : tot 960kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 840kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 37-96 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





