19000757, KW camberplate (prijs is per stuk), vooras, Camber/Castor adjustable, VW Golf III, Vento (1HX0, 1H, 1EX0, 1E), Lim., Cabrio Frontantrieb / sedan, convertible 2WD, 40-85 kW, 09/1991-, tot 890kg max. vooraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 19000757 |
| Product omschrijving | : KW camberplate (prijs is per stuk) |
| Fabrikant | : KW-Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Vento |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : Golf III, Vento (1HX0, 1H, 1EX0, 1E) |
| Past op model variant | : Lim., Cabrio Frontantrieb / sedan, convertible 2WD |
| Past op bouwjaar | : 09/1991- |
| max. vooraslast | : tot 890kg max. vooraslast |
| max. achteraslast | : tot 880kg max. achteraslast |
| past op modelen met vermogen | : 40-85 kW |
| Plaats aan auto | : vooras |
| Opmerking | : Camber/Castor adjustable |
| Prijs PER STUK incl. BTW | : 222,68 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |
1





