Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS3 (8V) |
| Bouwjaar | : 03/2015- |
| Past op model | : RS3 |
| Past op motorvariant | : Sportback (8V MQB) |
| Past op bouwjaar | : 2015- |
| Artikel nummer | : SSXAU588 |
| Fabrikant | : Milltek |
| Positie | : 1 |
| Product omschrijving | : Secondary Catalyst Bypass |
| Product omschrijving 2 | : Fits both OE and Milltek Sport Cat Back Systems‚ Not required on Turbo Back System |
| TIP STYLE | : |
| PIPE DIAMETER (MM) | : 76,2mm |
| PIPE DIAMETER (INCHES) | : 3 inch |
| EC-APPROVED? | : Zonder E-keur |
| RACE SYSTEM | : |
| VALVESONIC | : |
| Prijs inl. BTW | : 288,40 |
| Indicatie levertijd | : 10-15 werkdagen |
1




