SSXAU590, Audi S/RS RS3 Sportback (8V MQB) 2015- Milltek, Cat-back system, Resonated with Cerakote Black Oval Trims (EC Approval Coming Soon) 150 X 95mm Black Oval, 3 inch, 76,2mm
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS3 (8V) |
| Bouwjaar | : 03/2015- |
| Past op model | : RS3 |
| Past op motorvariant | : Sportback (8V MQB) |
| Past op bouwjaar | : 2015- |
| Artikel nummer | : SSXAU590 |
| Fabrikant | : Milltek |
| Positie | : 2 |
| Product omschrijving | : Cat-back system |
| Product omschrijving 2 | : Resonated with Cerakote Black Oval Trims (EC Approval Coming Soon) |
| TIP STYLE | : 150 X 95mm Black Oval |
| PIPE DIAMETER (MM) | : 76,2mm |
| PIPE DIAMETER (INCHES) | : 3 inch |
| EC-APPROVED? | : Met E-keur |
| RACE SYSTEM | : |
| VALVESONIC | : |
| Prijs inl. BTW | : 2.346,85 |
| Indicatie levertijd | : 10-15 werkdagen |
1





