PP1949, Pipercross Rechthoekig paneel luchtfilter, Audi S/RS A3 Mk3, 2.5 TFSI RS3, 03/2015 -, Lengte 374mm, Breedte 213mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PP1949 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rechthoekig paneel luchtfilter |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS3 (8V) |
| Bouwjaar | : 03/2015- |
| Past op model | : A3 Mk3 |
| Motor | : 2.5 TFSI RS3 |
| Past op bouwjaar | : 03/2015 - |
| Lengte in mm | : Lengte 374mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 213mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





