PP1895, Pipercross Rechthoekig paneel luchtfilter, Audi A3 Mk3, 2.0 TFSI (220bhp), 11/2013 -, Lengte 292mm, Breedte 177mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PP1895 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rechthoekig paneel luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : A3 Mk3 |
| Motor | : 2.0 TFSI (220bhp) |
| Past op bouwjaar | : 11/2013 - |
| Lengte in mm | : Lengte 292mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 177mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





