PP1926, Pipercross Rechthoekig paneel luchtfilter, Audi A3 Mk3, 1.4 TSI g-tron, 11/2013 -, Lengte 269mm, Breedte 191mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PP1926 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rechthoekig paneel luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : A3 Mk3 |
| Motor | : 1.4 TSI g-tron |
| Past op bouwjaar | : 11/2013 - |
| Lengte in mm | : Lengte 269mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 191mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





