PX1806, Pipercross Unique Panel filter, Audi A4 (B8), 3.2 FSI, 11/2007 -, Lengte 160mm, Breedte 100mm, Hoogte 168,5mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1806 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Unique Panel filter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Past op model | : A4 (B8) |
| Motor | : 3.2 FSI |
| Past op bouwjaar | : 11/2007 - |
| Lengte in mm | : Lengte 160mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 100mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 168,5mm |
| Prijs incl. BTW | : 102,5 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





