PX1928, Pipercross Rond luchtfilter, Audi A6 (C7), 2.8 FSI, 03/2011 -, Breedte 156mm, Binnen diameter 90mm, Hoogte 188mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1928 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C7) |
| Bouwjaar | : 11/2010- |
| Past op model | : A6 (C7) |
| Motor | : 2.8 FSI |
| Past op bouwjaar | : 03/2011 - |
| Breedte in mm: | : Breedte 156mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 90mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 188mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





