PX1928, Pipercross Rond luchtfilter, Audi A7 (4G), 3.0 TFSI, 10/2010 -, Breedte 156mm, Binnen diameter 90mm, Hoogte 188mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1928 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A7 (4G) |
| Bouwjaar | : 10/2010- |
| Past op model | : A7 (4G) |
| Motor | : 3.0 TFSI |
| Past op bouwjaar | : 10/2010 - |
| Breedte in mm: | : Breedte 156mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 90mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 188mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





