PX1225, Pipercross Rond luchtfilter, Audi Coupe, 1.8, 08/1981 - 07/1983, Lengte 279mm, Breedte 222mm, Hoogte 62mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1225 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (85) |
| Bouwjaar | : -0,004531722 |
| Past op model | : Coupe |
| Motor | : 1.8 |
| Past op bouwjaar | : 08/1981 - 07/1983 |
| Lengte in mm | : Lengte 279mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 222mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 62mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





