PX1828, Pipercross Unique Panel filter, BMW 3 Series (E90/E91/E92/E93), M3 4.0 V8, 06/2007 -, Lengte 227mm, Binnen diameter 124mm, Hoogte 222mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1828 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Unique Panel filter |
| Merk | : BMW |
| Model | : M3 (E90) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : 3 Series (E90/E91/E92/E93) |
| Motor | : M3 4.0 V8 |
| Past op bouwjaar | : 06/2007 - |
| Lengte in mm | : Lengte 227mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 124mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 222mm |
| Prijs incl. BTW | : 85,88 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





