PX1353, Pipercross Rond luchtfilter, Ford Fiesta Mk 3, 1.4, 02/1989 - 12/1993, Lengte 337mm, Binnen diameter 240mm, Hoogte 45mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1353 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta III (GFJ) |
| Bouwjaar | : 01/1989-07/1996 |
| Past op model | : Fiesta Mk 3 |
| Motor | : 1.4 |
| Past op bouwjaar | : 02/1989 - 12/1993 |
| Lengte in mm | : Lengte 337mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 240mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 45mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





