PX1746, Pipercross Rond luchtfilter, Ford Focus Mk 2, 1.6 TDCi, 04/2007 -, Lengte 157mm, Binnen diameter 70mm, Hoogte 196mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1746 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : Focus Mk 2 |
| Motor | : 1.6 TDCi |
| Past op bouwjaar | : 04/2007 - |
| Lengte in mm | : Lengte 157mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 70mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 196mm |
| Prijs incl. BTW | : 72,02 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





