PFR3-1011-21, Audi S/RS 80, 90 Quattro inc Avant (1983-1992) S2 Coupe B3 (1991-1996), Front Anti Roll Bar Mount 21mm Tear drop shape 21mm, 2 stuk(s) benodigd per auto, 2 stuk(s) in verpakking, prijs per set van 2 stuk(s)
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S2 (89) |
| bouwjaar | : 09/1990- |
| Past op model | : 80, 90 Quattro inc Avant (1983-1992) S2 Coupe B3 (1991-1996) |
| Artikel nummer | : PFR3-1011-21 |
| Fabrikant | : Powerflex |
| Materiaal | : Polyurethane |
| Geschikt voor | : Street Use |
| Product Omschrijving | : Front Anti Roll Bar Mount 21mm |
| Opmerking | : Tear drop shape |
| Bush Size | : 21mm |
| benodigd per auto | : 2 stuk(s) benodigd per auto |
| Inhoud verpakking | : 2 stuk(s) in verpakking |
| Prijs per set van | : prijs per set van 2 stuk(s) |
| Nummer in diagram | : Nummer 2 in diagram |
| Prijs per set incl. BTW | : 61,0875 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |
1





