PFR5-504-215, BMW E46 3 Series, Rear Roll Bar Mounting Bush 21.5mm Please check anti roll bar diameter before ordering - Some part numbers may be described as for the rear but are also for the front anti roll bar on some models. 21.5mm, 2 stuk(s) benodigd per auto, 2 stuk(s) in verpakking, prijs per set van 2 stuk(s)
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : E46 3 Series |
| Artikel nummer | : PFR5-504-215 |
| Fabrikant | : Powerflex |
| Materiaal | : Polyurethane |
| Geschikt voor | : Street Use |
| Product Omschrijving | : Rear Roll Bar Mounting Bush 21.5mm |
| Opmerking | : Please check anti roll bar diameter before ordering - Some part numbers may be described as for the rear but are also for the front anti roll bar on some models. |
| Bush Size | : 21.5mm |
| benodigd per auto | : 2 stuk(s) benodigd per auto |
| Inhoud verpakking | : 2 stuk(s) in verpakking |
| Prijs per set van | : prijs per set van 2 stuk(s) |
| Nummer in diagram | : Nummer 4 in diagram |
| Prijs per set incl. BTW | : 61,0875 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |
1





