047015 0300, Audi S/RS RS3 Sportback, type 8V, 4/Year 2015- , 2.5l Turbo 270 kW, Remus Resonated front section, incl. EEC homologationREMUS tube round 76 mm
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS3 (8V) |
| Bouwjaar | : 03/2015- |
| Past op model | : RS3 Sportback, type 8V, 4/Year 2015- , 2.5l Turbo 270 kW |
| Fabrikant | : Remus |
| Artikelnummer | : 047015 0300 |
| Positie aan auto | : 3 |
| Artikel omschrijving | : Resonated front section, incl. EEC homologationREMUS tube round 76 mm |
| Prijs incl. BTW | : 479,16 |
1





