ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Citroen C3 (S****) VA-Federbein diameter47mm / front strut diameter47mm 11/09-, Max. vooraslast tot 920 KG, Verlaging vooras 35-60 mm, Verlaging achteras 50-75 mm
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13295010 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Citroen |
| Model | : C3 (S) |
| Bouwjaar | : 11/2009- |
| Past op model | : C3 (S****) |
| uitvoering | : VA-Federbein diameter47mm / front strut diameter47mm |
| Past op bouwjaar | : 11/09- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 920 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 790 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-60 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 50-75 mm |
| Prijs incl. BTW | : 751,42 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





