ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Mercedes C-Klasse / c-class (W204, C204, S204) (204, 204K),without electronic dampers T-Modell / station wagon 08/07-, Max. vooraslast tot 975 KG, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 20-50 mm, Not for vehicles with electronic damper control
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13225037 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C-Klasse / c-class (W204, C204, S204) (204, 204K),without electronic dampers |
| uitvoering | : T-Modell / station wagon |
| Past op bouwjaar | : 08/07- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 975 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1230 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Opmerking 1 | : Not for vehicles with electronic damper control |
| Prijs incl. BTW | : 853,10 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





