ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Mitsubishi Carisma EVO 7 (CT9A) Sedan GT / sedan GT 01-, Max. vooraslast tot 960 KG, Verlaging vooras 25-45 mm, Verlaging achteras 25-45 mm
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13265006 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Carisma (DA) |
| Bouwjaar | : 05/1999- |
| Past op model | : Carisma EVO 7 (CT9A) |
| uitvoering | : Sedan GT / sedan GT |
| Past op bouwjaar | : 01- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 960 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 870 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 25-45 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 25-45 mm |
| Prijs incl. BTW | : 914,11 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





