ST-X schroefset, In hoogte instelbaar, Opel Astra G (T98, /V,/C, T98/NB, T98C, T98/Kombi, T98V) Caravan / station wagon 5/98-, Max. vooraslast 961 tot 1035 KG, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-55 mm, Rear axle shock absorbers are not adjustalbe in damping
Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13260040 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Past op model | : Astra G (T98, /V,/C, T98/NB, T98C, T98/Kombi, T98V) |
| uitvoering | : Caravan / station wagon |
| Past op bouwjaar | : 5/98- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast 961 tot 1035 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 885 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 35-55 mm |
| Opmerking 1 | : Rear axle shock absorbers are not adjustalbe in damping |
| Prijs incl. BTW | : 853,10 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





