Product specificaties:
| Arikel nummer | : 13290013 |
| Fabrikant | : ST-Suspensions |
| Product omschrijving | : ST-X schroefset |
| Instelbaar in | : In hoogte instelbaar |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio II (B) |
| Bouwjaar | : 09/1998-09/2005 |
| Past op model | : Clio B (B) |
| uitvoering | : Abstandsmaß Bef.-laschen 23mm / dimension bracket 23mm |
| Past op bouwjaar | : 09/98- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 860 KG |
| Max, achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 785 KG |
| Verlaging voor in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| Verlaging achter in mm | : Verlaging achteras 30-50 mm |
| Prijs incl. BTW | : 751,42 |
| Indicatie levertijd | : 4-15 Werkdagen |





